APLIKACJA 365POCKET

Mój cyfrowy dzienniczek rolnika
w smartfonie!

Sprawdzaj w domu co zostało
zrobione na polu i na gospodarstwie.
Po prostu pobierz aplikację 365Pocket i wygraj quada POLARIS ATV!

Aplikacja 365POCKET

365Pocket App

Każde gospodarstwo jest inne.

365Pocket oferuje:

  • aktualne dane
  • łatwe zarządzanie
  • zawsze w twojej kieszeni
365Pocket App

Przejrzysty przegląd

Przegląd wszystkich wykonanych i zaplanowanych prac - zawsze i wszędzie.

365Pocket App

Pożegnaj się ze stertą papierów i zapisuj wszystko w aplikacji 365Pocket.

Już nic Ci nie umknie i niczego nie zapomnisz.

Po prostu pobierz aplikację 365Pocket

Google Play App Store

Warunki uczestnictwa

Organizatorem loterii jest
365FarmNet Group KGaA mbH & Co. KG,
z siedzibą przy Hausvogteiplatz 10,
10117 Berlin, Niemcy, (zwana dalej 365FarmNet).

Nagrodą w loterii jest POLARIS RANGER® 570.
Opis pojazdu: Jest to nowy pojazd użytkowy Side-by-Side typu UTV marki POLARIS. POLARIS RANGER®570 posiada 4-suwowy silnik o pojemności skokowej 567 cm3. Jest wyposażony w automatyczną skrzynię biegów oraz przełączany napęd na cztery koła i przekładnię redukcyjną. POLARIS RANGER® 570 jest gotowy do jazdy i zostanie przekazany zwycięzcy wraz ze wszystkimi dokumentami niezbędnymi do rejestracji. Wygrany POLARIS RANGER® 570 może różnić się od egzemplarza widocznego na zdjęciach (np. pod względem koloru).

Nie przewiduje się możliwości wypłaty wygranej w gotówce
Nagroda, POLARIS RANGER® 570, zostanie dostarczona zwycięzcy na podany adres w Niemczech, Austrii, Francji lub Polsce lub opcjonalnie może zostać odebrana przez zwycięzcę osobiście. Przeniesienie własności następuje z chwilą przekazania przedmiotu.

Wygrana nie może być przenoszona na inną osobę. Jeśli w ramach konkursu konieczne będzie gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie danych osobowych uczestników konkursu, będą one gromadzone, przetwarzane i wykorzystywane przez 365FarmNet wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu i zostaną usunięte po jego zakończeniu, chyba że będą one służyć do zainicjowanej przez uczestnika rejestracji na platformie 365FarmNet.

Uczestnikiem może być każdy rolnik lub przedstawiciel prawny gospodarstwa rolnego w wieku od 18 lat, który ma stałe miejsce zamieszkania w Niemczech, Austrii, Francji lub Polsce. Udział możliwy jest po pobraniu aplikacji 365Pocket i po zarejestrowaniu się w aplikacji w okresie od 21.08.2019 r. do 30.09.2019 r. Wykluczeniu podlegają pracownicy 365FarmNet, a także członkowie ich rodzin i krewni.

Zwycięzca zostanie wyłoniony w drodze losowania i powiadomiony telefonicznie i/lub pocztą elektroniczną.
Wyklucza się możliwość dochodzenia roszczeń na drodze sądowej. Nieważność lub utrata ważności któregokolwiek z niniejszych warunków nie ma wpływu na ważność pozostałych warunków uczestnictwa.

Uczestnictwo w loterii można zgłaszać do dnia 30.09.2019 r.