Uprawa gleby

Po zbiorach przed zbiorami - uprawa gleby musi być udokumentowana i zoptymalizowana.

Nowy sezon zaczyna się od uprawy roli. Prace związane z orką i uprawą są często niedoceniane - zwłaszcza pod względem kosztów. Dzięki systemowi 365FarmNet 365Active System można łatwo zarejestrować każdy ruch maszyny. Pozwala to lepiej koordynować przepływy pracy i uzyskać przegląd pracy i przestojów. W związku z tym, potencjały wydajności są Ci przedstawione.

Uprawa gleby

Propozycja delegowania działalności jest następnie generowana z dnia na dzień. Możesz łatwo sprawdzić tę propozycję i w razie potrzeby ją potwierdzić lub edytować. Aktywność ta jest następnie księgowana na koncie 365FarmNet.

To takie proste:

 • 01.
  Zarejestruj się bezpłatnie w 365FarmNet.
 • 02.
  Pobierz aplikację 365Active na tablet zainstalowany w ciągniku.
 • 03.
  Kup aktywną skrzynkę 365ActiveBox w sieci 365FarmNet (lub wyższej).
 • 04.
  Zamieść moduł ActiveDoc na swoim koncie 365FarmNet.
 • 05.
  Zamocować skrzynkę 365ActiveBox na maszynie.


AgroPressure by Michelin

Wskazówka: Innym prostym sposobem na zaoszczędzenie kosztów jest dostosowanie ciśnienia w oponach do kombinacji maszyn i podłogi. Jest to możliwe dzięki modułowi AgroPressure by Michelin.

LACOS: Planowanie przejazdów polowych

LACOS: Planowanie przejazdów polowych
Lacos

Dzięki modułowi LACOS, 365FarmNet oferuje teraz profesjonalne rozwiązanie do planowania przejazdów polowych. Z modułem LACOS wytyczysz optymalne trasy, dzięki czemu w prosty sposób zaoszczędzisz czas pracy, unikniesz niepotrzebnych przejazdów, a także zmniejszysz zużycie paliwa oraz zbędne zagęszczanie gleby.