Utrzymywanie danych podstawowych

Na polu wszystko pod kontrolą? Poświęć chwilę na swoje dane.

Kompletna i automatyczna dokumentacja - z dobrze zapisanymi danymi to żaden problem!
Prowadzenie dokumentacji jest obowiązkiem, jednak korzyści z jej prowadzenia rzadko są od razu docenione. Dotyczy to zarówno dużych, jak i małych gospodarstw. Poprawnie i regularnie wprowadzane dane umożliwiają pełne wykorzystanie możliwości automatycznej dokumentacji.

Innowacyjne rozwiązanie do dokumentacji wymaga możliwie najmniejszej ręcznej interwencji w procesy. Ponadto dobrze utrzymany arkusz danych podstawowych umożliwia szczegółowe spojrzenie na wszystkie obszary operacyjne w dowolnym momencie: niezależnie od tego, czy pracownicy, maszyny, uderzenia, środki, stopnie czy inne dane operacyjne - wszystko ma swoje miejsce na 365FarmNet. Hodowla zwierząt jest również objęta blokiem konstrukcyjnym. I to nic nie kosztuje!

Utrzymywanie danych podstawowych

Darmowa dokumentacja

Już teraz zacznij dokumentowanie z darmową wersją podstawową 365FarmNet.

Zarejestruj się za darmo i poznaj liczne możliwości programu. Wprowadź podstawowe dane, dodaj swoje pola i ciesz się prostą dokumentacją. W razie potrzeby chętnie Ci pomożemy i odpowiemy na wszelkie pytania.

Uporządkuj swoje dane - z bezpłatną wersją programu 365FarmNet zrobisz to w bardzo prosty sposób.

System 365Active

Dzięki systemowi 365Active możesz jeszcze bardziej usprawnić swoją pracę: Dokumentuj automatycznie - niezależnie od wieku i producenta Twoich maszyn! Z 365Active możesz mieć całe swoje gospodarstwo w zasięgu wzroku!

Już teraz wypróbuj system 365Active i odkryj jego możliwości.