O NAS

Specjalne kompetencje dla twojego gospodarstwa.

Firma 365FarmNet została założona w 2013 r. i stanowi holistyczną usługę opartą na oprogramowaniu (SaaS). Jej celem jest dostarczanie wsparcia rolnikom w dowolnej kwestii zarządzania gospodarstwem – 365 dni w roku, bez przerwy.

W sercu Berlina działa ponad 50 pracowników i codziennie stawia czoła wyzwaniom związanym z rozwojem platformy oraz tworzeniem kampanii marketingowych dla nowoczesnego oprogramowania do zarządzania, dostosowanego do rynku zorientowanego na przyszłość.

Nasza wizja

Wyznaczamy międzynarodowe standardy w zakresie cyfrowego zarządzania gospodarstwem rolnym i odkrywamy nowe możliwości każdego dnia, przyczyniając się do utworzenia bardziej wydajnych, zorientowanych na przyszłość form rolnictwa i dostarczania żywności.

Nasza misja

Będąc otwartymi na współpracę ze wszystkimi producentami, dostawcami i uczestnikami rynku, skutecznie łączymy wiedzę, informacje i zasoby z innowacyjnymi rozwiązaniami. Wspieramy wszystkich rolników i interesariuszy poprzez optymalizację indywidualnych przedsiębiorstw, niezależnie od ich rodzaju, rozmiaru lub filozofii.

Zawsze, wszędzie, łatwo. Dzięki nowoczesnej technologii i otwartym interfejsom promujemy innowację i dostępność.