WSPÓŁPRACA I INTEGRACJA

Skorzystaj z połączonych kompetencji.

365FarmNet jest jedynym narzędziem oprogramowania w sektorze rolnictwa, które współpracuje z firmami partnerskimi wykorzystując podejście holistyczne.

Jedno oprogramowanie oferuje możliwość zarządzania wszystkimi producentami. 365FarmNet dostarcza podstawowe oprogramowanie za darmo, dając każdemu producentowi możliwość dostosowania go do własnych potrzeb.

Żadna gałąź przemysłu i żadna funkcja nie jest zajmowana przez wyłącznie jednego partnera.

„Dzięki naszemu oprogramowaniu do zarządzania paszą, fodjan smart feeding, oraz chęci spełniania nowych wytycznych dotyczących dobrostanu zwierząt i wprowadzania środków oszczędności kosztów w gospodarstwach mleczarskich, kierujemy się w stronę aktywnego promowania cyfryzacji rolnictwa.

Z naszym partnerem, 365FarmNet, możemy w przyszłości zaoferować rolnikom możliwość zarządzania wszystkimi rolniczymi operacjami za pomocą jednego narzędzia oprogramowania. Dodatkowo, poprzez partnerstwo, możemy rozszerzyć nasz zasięg i poszerzyć nasze perspektywy.”
Carsten Gieseler, CEO, fodjan
„Główną wartością dodaną dla firmy LKV Sachsen jako partnera 365FarmNet jest przede wszystkim wspólna sieć rozwiązań systemowych. Możemy zintegrować wyniki naszych analiz z 365FarmNet w czasie rzeczywistym niemalże natychmiast po ich zatwierdzeniu.

Dlatego klient systemowy ma możliwość skorzystania z danych analizy w sposób wolny od barier za pomocą swojej aplikacji natywnej. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tej wyjątkowej sieci i pracować nad transformacją, aby wspierać procesy rolne naszych klientów w chmurze.”
Hartmut Berger, Dyrektor Działu IT i Zarządzania Rolnego, LKV Sachsen

Partnerzy 365FarmNet

365FarmNet otrzymuje już wsparcie od 27 partnerów rolniczych w postaci know-how oraz poprzez udostępniane dalszych inteligentnych modułów, od producentów maszyn, producentów produktów ochrony roślin i oborników, hodowców, dostawców pasz oraz producentów wyposażenia do hodowli zwierząt. Nasi partnerzy są częścią tej nowoczesnej, ukierunkowanej na przyszłość platformy internetowej, która łączy w sobie aplikacje różnych producentów.

Należą oni do silnej grupy firm rolniczych i partnerów.

Allianz
Agravis
Amazone
AppsforAgri
Big Dutchman
Challenger
Claas
DLG-Mitteilungen
Fodjan
GEA
Geoprospectors
GKB
GSA
Horsch
Isip
Kotte
KTBL Kuratorium für Technik und Bauwesen in der Landwirtschaft eV
Kubota
Kverneland
KWS
Lacos
Landdata
Lemken
Lkv
Meteoblue
Müller Elektronik
Pessl
Rauch
Proagrica
Reichhardt GmbH Steuerungstechnik
SAATBAU LINZ eGen
Topcon
Vicon
Volksbank
Yara