Pomoc i wsparcie

Często zadawane pytania

Jeśli masz dodatkowe pytania, możesz skontaktować się z naszym biurem obsługi klienta od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00-17.00 pod numerem telefonu w Polska: 00800 365 365 36.
Lub prześlij nam wiadomość e-mail na adres support noreply@spam.no 365FarmNet.pl.

Jako zarejestrowany użytkownik masz możliwość

  • korzystania z funkcji pomocy w 365FarmNet,
  • przekazywania konkretnych pytań („ticketów”) naszemu zespołowi wsparcia,
  • skorzystania z funkcji pomocy zdalnej.

Pomoc zdalna przez 365FarmNet

Nie zwlekaj i powiedz nam, jak możemy ci pomóc. Oprócz naszego wsparcia technicznego użytkownicy mają do dyspozycji pomoc zdalną jako usługę dla użytkowników w przypadku dowolnych zapytań.

Z TeamViewer masz możliwość przyznania ograniczonego dostępu do twojego komputera. Dla tego typu pomocy zdalnej nie trzeba instalować dodatkowych programów. TeamViewer to szybki i bezpieczny sposób na lepsze i bardziej efektywne rozwiązanie twojego problemu.

Tak to działa:
Pobierz plik

Otwórz program i przekaż swój numer identyfikacji zespołowi pomocy 365FarmNet. Osoba kontaktowa z zespołu wsparcia może udzielić ci teraz pomocy bezpośrednio na twoim lokalnym komputerze.  Pod koniec sesji wszystkie dane dostępu tracą ważność. Twój komputer jest ponownie zabezpieczony przed dostępem osób nieupoważnionych.

Notatka:
Pobieranie i otwieranie pliku .exe odbywa się na ryzyko własne użytkownika. 365FarmNet nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody, które bezpośrednio lub pośrednio wynikają z pobrania i korzystania z tych plików. Proszę korzystać z programu TeamViewer, jeśli zgadzasz się z powyższym regulaminem.